CadiForum - IRC Forum ve Bilgi Paylaşım Forumu CadiForum - IRC Forum ve Bilgi Paylaşım Forumu CadiForum - IRC Forum ve Bilgi Paylaşım Forumu

Geri git   CadiForum - IRC Forum ve Bilgi Paylaşım Forumu


Alt Forum : Eğitim Forum Arama
  Forum Son Mesaj Konular Mesajlar Moderatörler
Mustafa Kemal Atatürk, Türk asker ve devlet adamıdır. Türk Kurtuluş Savaşı'nın başkomutanı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusudur.

Konular: 282
Mesajlar: 456

282 456
Sınavları hakkında tüm konulara bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

Konular: 0
Mesajlar: 0

5 5
Kpss haberleri, son dakika Kpss haber ve gelişmeleri burada. KPSS Ortaöğretim tercihleri ne zaman 2022 KPSS Ortaöğretim tercihleri hangi tarihte başlayacak?
Gönderen: Latte
27 Ocak 2022 son yazılan Mesajı göster

Konular: 2
Mesajlar: 2

YKS
ÖSYM tarafından uygulanan üniversite sınavı YKS ile ilgili sorular gündeme gelmeye başladı. Yeni yıla girmemize kısa bir süre kala ÖSYM'nin yeni yıl takviminde YKS 2023 sınav tarihi ve YKS 2023 başvuru tarihleri yer aldı. Peki üniversite sınavı YKS: TYT, AYT, YDT ne zaman? İşte son güncel durum...
henüz yok
Açıköğretim haberleri ve merak ettiğiniz tüm detaylara forumumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Açık Lise sınavları ile ilgili yapılan haberler CadıForum'da.

Konular: 3
Mesajlar: 3

Grubumuz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezleri adına her şeyi bulabileceğiniz bir seviyeye ulaşmiş bulunmaktadir.
Gönderen: Besra
4 Gün önce son yazılan Mesajı göster

Konular: 36
Mesajlar: 45

36 45
Engelli bireyler hakkında aradığınız herşeye bu başlık altında ulaşabilirsiniz
Gönderen: Latte
14 Eylül 2021 son yazılan Mesajı göster

Konular: 95
Mesajlar: 176

95 176
Okul öncesi eğitim faaliyetleri arasında en önemli uygulamalardan olan eğitim setleri, öğrencilerin çeşitli yönlerden gelişmesine olanak vermektedirler. Okul öncesi eğitim programı kapsamında uygulanan faaliyetler arasında sayılar ile alakalı oyunlar, çok yönlü eğitim seti ve uygulamaları yer alıyor. Aynı şekilde okul öncesi eğitim, çocukların kendi yaratıcılıklarını geliştirmelerine olanak veren sistemi sayesinde de onları çok yönlü düşünceye sevk ediyor. Okul öncesi eğitim ve öğretime dair tüm konulara bu başlık altından ulaşabilirsiniz.
Gönderen: Dely
04 Ocak 2021 son yazılan Mesajı göster

Konular: 16
Mesajlar: 21

16 21
Kendi alanında uzman, nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin bitirme tezleri, makale ve bildiri hazırlama, proje ve ödev hazırlama konularında paylaşımlar..
Gönderen: Besra
3 Gün önce son yazılan Mesajı göster

Konular: 39
Mesajlar: 39

2.597 2.729
Hangi Yabancı Diller Öğrenilmeye Değer? Günümüzde değişen şartlarla birlikte ülkeler birbirine bağımlı hale gelmektedir. Ülkelerin birbirleriyle sağlıklı iletişim kurabilmelerinde de yabancı dil öğrenmek ön plandadır. Teknolojinin gelişmesi, ekonomik faaliyetler, eğitim, iş imkanları derken yabancı dilin gerekliliği önemini daha da göstermektedir.
Gönderen: Besra
4 Gün önce son yazılan Mesajı göster

Konular: 43
Mesajlar: 60

Gönderen: dersimli
23 Ocak 2022 son yazılan Mesajı göster

Konular: 75
Mesajlar: 87

Sosyoloji Bölümü Nedir? Sosyoloji Bölümü Eğitim Süresi Kaç Yıldır? Sosyoloji Bölümü Dersleri Nelerdir? Sosyoloji Bölümü Mezunu Ne İş Yapar? Sosyoloji Bölümü Mezunu İş Olanakları Nelerdir?
Gönderen: Giant XTR
6 Gün önce son yazılan Mesajı göster

Konular: 264
Mesajlar: 264

Felsefe, hayatı ve dünyayı her boyutta eleştirel düşünce pratikleriyle anlama ve sorgulama çabalarının tümüdür. “Varlığın anlamı nedir, bilmenin imkânları nelerdir, kesin bilgi var mıdır, yorum yapmanın imkânları nelerdir, estetik yargılarda bulunmamızı, ahlaki kararlar vermemizi mümkün kılan olanaklar nelerdir?” sorularıyla ilgilenen varlık felsefesi, bilgi felsefesi, bilim felsefesi, ahlak felsefesi, siyaset felsefesi ve sanat felsefesi gibi temel araştırma alanları vardır. Bu alanlarda incelediği felsefe tarihinden ve içinde yaşadığımız dünyadan gelen mevcut teoriler ve soruları
Gönderen: Besra
4 Gün önce son yazılan Mesajı göster

Konular: 269
Mesajlar: 272

Kimya, madde ve geçirdiği değişimleri inceleyen bilim dalıdır. Bu bölümde kimya ile ilgili videolar, makaleler ve alıştırmalar bulabilirsiniz.
Gönderen: Besra
4 Gün önce son yazılan Mesajı göster

Konular: 45
Mesajlar: 45

Matematik Forum - Matematik Forumu, matematik yardımı, matematik soruları sor, matematik döküman ve arşivi. Matematik Nedir, Ne İşe Yarar? Matematik Nasıl Doğmuştur? İşte Tarihi...
Gönderen: Besra
3 Gün önce son yazılan Mesajı göster

Konular: 36
Mesajlar: 38

Fizik Forum; Bilimsel alanda gelişmelere yön veren, yenilikçi eğitim-öğretim uygulamalarında öncü olan, değer üreten ve mükemmelliği esas alan paylaşımlar burada!
Gönderen: Besra
4 Gün önce son yazılan Mesajı göster

Konular: 27
Mesajlar: 27

Biyoloji Forum - Biyoloji Sitesi Biyoloji Bölümü Nedir? Biyoloji Bölümü Eğitim Süresi Kaç Yıldır? Biyoloji Bölümü Dersleri Nelerdir? Biyoloji Bölümü Mezunu Ne İş Yapar? Biyoloji Mezunu İş Olanakları Nelerdir? Biyoloji Bölümü DGS İle Geçiş Var Mı? Biyoloji Bölümü İçin Kaç Net Yapmak Gerekiyor? Biyoloji Bölümü Hangi Üniversitelerde Var? Biyoloji Bölümü Taban Puanları Nelerdir?
Gönderen: Besra
4 Gün önce son yazılan Mesajı göster

Konular: 26
Mesajlar: 26

Coğrafya Forum - Fiziki Coğrafya Beşeri Coğrafya Ekonomik Coğrafya Matematik Coğrafya Harita Bilgisi Türkiye Coğrafi Bölgeleri Kıtalar Coğrafyası Doğal Afetler Jeopolitik Devletler Coğrafyası Osmanlı'da Coğrafya
Gönderen: Besra
4 Gün önce son yazılan Mesajı göster

Konular: 264
Mesajlar: 360

Edebiyat Forum - Fantastik edebiyat Gotik edebiyat İktisadi edebiyat Divan edebiyatı Halk edebiyatı Varoluşçu edebiyat Post modern edebiyat Yeraltı edebiyatı dersler ve anlatımlar.
Gönderen: Besra
4 Gün önce son yazılan Mesajı göster

Konular: 1509
Mesajlar: 1511


Yeni Mesaj içeriyor   Yeni Mesaj var
Yeni Mesaj içermiyor   Yeni Mesaj yok